Jubileuszowa ATMASFERA


20 lat na scenie
Jubileuszowa trasa koncertowa 20/20

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej lubianych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz blisko pół miliona sprzedanych płyt. W 2016 roku Anna Wyszkoni obchodzi jubileusz 20-lecia działalności artystycznej.

Solowy dorobek płytowy Anny Wyszkoni to albumy ”Pan i Pani” oraz “Życie jest w porządku”. Obydwa uzyskały status podwójnie platynowych. Pochodzą z nich m.in. przeboje: „Czy ten pan i pani”, „Z ciszą pośród czterech ścian”, „Zapytaj mnie o to, kochany”, „Biegnij przed siebie”, „W całość ułożysz mnie” czy nagrodzony Superjedynką za przebój roku „Wiem, że jesteś tam”. Na luty 2017 roku wokalistka zapowiada nową płytę, której zwiastunem jest obecnie nowy singiel „Oszukać los”.

Każdy koncert Anny Wyszkoni to okazałe widowisko z ekranami ledowymi, wizualizacjami i bogatą oprawą multimedialną. Artystce towarzyszy zespół znanych i doświadczonych muzyków. Podczas trasy koncertowej “20/20” Ania wykonuje swoje największe przeboje z 20 lat pracy na scenie.